TopLista: Najlepsze Horrory w Sieci HORROR-PLANET: Noc Grozy - Antywalentynki - 15.02.2014 Godzina: 23:00

Monday, 3 February 2014

Noc Grozy - Antywalentynki - 15.02.2014 Godzina: 23:00Masz dość walentynkowych kartek, serduszek, poduszek, maskotek, ozdób, czekoladek itd ? wiadomo nie od dzisiaj, że jest to dzień wszystkich zakochanych par, ale również dzień, w którym wszystkie duże firmy czerpią z tego święta olbrzymie zyski. Jeśli uważasz, że Walentynki kojarzą się z tandetą, badziewiem i szmelcem, to zapraszamy cię na Noc Grozy. Komercji mówimy "nie" i 15 lutego ustanawiamy nowe święto, Antywalentynki !!!.
W ramach odpoczynku od komedii romantycznych, będziemy oglądać filmy grozy z najwyższej półki !!! Oto pełen repertuar:
- DUŻE ZŁE WILKI (PRZEDPREMIEROWO) – najlepszy film 2013 roku wg Quentina Tarantino!
- SINISTER,
- NASTĘPNY JESTEŚ TY,
- OBECNOŚĆ (NA SPECJALNE ŻYCZENIE WIDZÓW).


NOC GROZY odbędzie się 15 lutego (sobota) jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 23:00, przewidywany koniec ok. 05:30 rano

Cennik biletów
- 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
- 29 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 30 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 31 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 33 zł: cena normalna
Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się we wtorek 4 lutego. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

No comments :

Post a Comment