TopLista: Najlepsze Horrory w Sieci HORROR-PLANET: We Are What We Are (2013)

Saturday, 7 September 2013

We Are What We Are (2013)


We Are What We Are jest amerykańskim remake'm meksykańskiego filmu o tym samym tytule o zabarwieniu gotyckim, który ma mieć swoją premierę 25.10.2013. Film można opisać na wiele sposobów, jednak najprościej będzie kiedy powiem, że prezentuje innowacyjną postawę horroru; jest zaskakujący, z rozlewem krwi i niezwykle dotykający, sięgając głęboko w psychikę ludzką. 

Pozornie zdrowa i życzliwa rodzina Parkerów zawsze trzymała się razem, i nie bez powodu. Za zamkniętymi drzwiami, patriarchalny Frank rządzi nad resztą domowników z rygorystycznym zapałem. Pewnego dnia dochodzi do potężnej ulewnej burzy, przy której dochodzi do tragedii. On i jego córki Iris i Rose są zmuszeni do podejmowania zobowiązań, które wykraczają poza normalne rodzinne sprawy. 
Nick Damici i Jim Mickle współpracują ze sobą nad kilkoma filmami. Czasami można zauważyć oglądając dany film, że reżyser jest w pełni ukształtowany lub też widać jak z każdym kolejnym filmem jego talent rośnie. W tym przypadku widać ogromny wzrost i co ciekawe, "We Are What We Are" jest najlepszą rzeczą jaką do tej pory zrobili. No comments :

Post a Comment