TopLista: Najlepsze Horrory w Sieci HORROR-PLANET: Bo śmierć to dopiero początek - Sylwia Błach

Friday, 18 May 2012

Bo śmierć to dopiero początek - Sylwia Błach
    "Boisz się śmierci?
Mroku, który spowije Twój umysł i niemocy, która posiądzie Twe ciało?
Niepewności?
Tego się boisz?
...
Nie bój się, Bo śmierć to dopiero początek. Nowego koszmaru,
oczywiście..."


     Tym razem chciałbym przedstawić wam książkę Sylwii Błach, niezwykle utalentowanej pisarki, która zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia na ogólnopolskich konkursach literackich, m.in. „Dusza kobiety” oraz „Czytamy i piszemy”. Autorka śmierć i cierpienie doprawia szczyptą rozkoszy, gwarantując doznania, o jakich nie śniłeś w najgorszych koszmarach...
Zadebiutowała zbiorem opowiadań pt. "Strach", który został bardzo ciepło przyjęty przez krytykę i czytelników głównie przez fantastyczne umiejętności budowania nastroju grozy i tworzenia zaskakujących zakończeń. Teraz przyszedł czas na kolejną powieść, która tym razem jest z gatunku groza/thriller. Pani Sylwia Błach po raz kolejny udowadnia, iż posiada niesamowity talent i wyrafinowany kunszt pisarski, w którym doskonale pokazuje psychodeliczne klimaty.
Książka "Bo śmierć to dopiero początek", będzie miała swoją premierę 13 czerwca. Premiera odbędzie się w Centrum "Scena to dziwna" w Gnieźnie. Książkę nabyć będzie można za pośrednictwem księgarni internetowych. Bardzo polecamy !!!

1 comment :