TopLista: Najlepsze Horrory w Sieci HORROR-PLANET: Apollo 18

Thursday, 8 March 2012

Apollo 18     Oficjalnie, Apollo 17 wystartował w grudniu 1972 roku i była to ostatnia załogowa misja na Księżyc. Rok później, w 1973 roku, Departament Obrony sfinansował kolejną misję, ale tym razem tajną. Wysłani astronauci Nathan i Ben chodząc po powierzchni srebrnego globu, dokumentują wszystkie wydarzenia. Gdy znajdują dowody na istnienie nowych form życia - muszą pokonać śmiertelną infekcję. Mimo, iż NASA zaprzecza autentyczności jakichkolwiek zdjęć, zapisków i utrzymuje, że żadna taka misja nie miała miejsca - inni twierdzą, że to jedyny prawdziwy powód dlaczego nie odbyło się więcej podróży na Księżyc. 

Zgodnie z oficjalnym komunikatem NASA misje wypraw na Księżyc zostały przerwane i ostatnią z nich była wyprawa Apollo 17. Wszystkie pozostałe, które były zaplanowane zostały odwołane z powodu ograniczeń budżetowych. Coraz więcej tych manipulacji NASA jest ujawnianych przez Internet, gdzie można się dowiedzieć o prawdziwych przyczynach utajnienia pozostałych wypraw księżycowych.Prawdopodobnie powodem przerwania badań Srebnego Globu były między innymi manifestacje obcych cywilizacji, które usiłowały zniechęcić Amerykanów do kontynuowania tych wypraw. Ale najważniejszą przyczyną ukrycia przed opinią publiczną pozostałych misji Apollo było prawdopodobnie odkrycie na Księżycu wraków nieznanych statków obcych. Dotyczyło to przede wszystkim misji Apollo 19 i 20. Apollo 20 była to wspólna tajna misja USA-ZSRR ich głównym celem była druga strona Księżyca, gdzie postanowiono zbadać oraz zebrać dane o kilku tajemniczych i ogromnych obiektach, które tam zauważono podczas wyprawy Apollo 17.  Podejrzewa się, że sfotografowane obiekty podczas ostatniej oficjalnej misji są starożytnymi pozaziemskimi statkami kosmicznymi. Członkami załogi Apollo 19 byli: Stefania Ellis, Aleksiej Sorokin i John Swigert. John umarł w 1982 na raka ale Stefania i Aleksiej niespodziewanie zniknęli w 1975 lub 1976 roku...
W Apollo 20 członkami załogi byli: William Rutledge, Leona Marietta Snyder i kosmonauta Aleksiej Leonow. Czy są to wiadomości na tyle wiarygodne aby uwierzyć .... ???  Odpowiedz pozostawiam czytelnikom. 


Dla Ciekawych >

No comments :

Post a Comment