TopLista: Najlepsze Horrory w Sieci HORROR-PLANET: Underworld Seria

Monday, 20 February 2012

Underworld SeriaUnderworld

Na ziemi w ciągu wieków, niezauważone przez ludzi, wyrosły dwie rywalizujące ze sobą rasy: arystokratyczne, dobrze wykształcone Wampiry oraz brutalni i siejący grozę Lykanie. Dla ludzkości ich istnienie jest tylko cieniem legendy. Dla siebie nawzajem są oni jednak nieprzejednanymi i śmiertelnymi wrogami. Ich celem jest całkowita eliminacja przeciwnika. Piękna i przebiegła Selena (Kate Beckinsale), wywodząca się z rodu Wampirów, odkrywa tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje zarówno dla Wampirów, jak i Lykanów.


Underworld: Bunt Lykanów 

Filmowa opowieść śledzi początki trwającej od wieków krwawej waśni arystokratycznych wampirów znanych jako Handlarze Śmiercią i ich byłych niewolników Lykanów. W czasach wczesnego średniowiecza, młody Lykan o imieniu Lucian (Michael Sheen) wyłania się jako potężny przywódca i gromadzi wilkołaki, aby powstały przeciwko Viktorowi (Bill Nighy), okrutnemu królowi wampirów, który uczynił z nich niewolników. W walce przeciwko armii Handlarzy Śmiercią i o wolność dla Lykanów do Luciana dołącza jego kochanka, Sonja (Rhona Mitra).


Underworld: Przebudzenie 

Od momentu gdy Selene i jej kochanek – półczłowiek półLykan – Michael, pokonali wampira Eldera Marcusa w filmie Underworld Evolution minęło 15 lat. W filmie ludzie odkryli istnienie klanów Wampirów i Lykanów i wypowiedzieli im wojnę, niszcząc na swojej drodze oba gatunki. Selene, złapana podczas walk, budzi się uwięziona w strzeżonym laboratorium korporacji Antigen zajmującej się opracowywaniem szczepionki przeciwko wirusom, które doprowadziły do powstania Wampirów i Lykanów. Selene czyli główna bohaterka przeżywa szok, kiedy dowiaduje się że Michael nie żyje i że przebywając w stanie hibernacji urodziła córkę Eve. Poszukując schronienia dla siebie i swojego córki,  odkrywa świat, w który jest zupełnie inny niż kiedyś... warto oglądnąć. 
No comments :

Post a Comment