TopLista: Najlepsze Horrory w Sieci HORROR-PLANET: Seria Paranormal Activity

Monday, 20 February 2012

Seria Paranormal Activity

Jeśli lubicie się bać to polecam ...Seria zyskała bardzo dużą popularność. 


Paranormal Activity -Para młodych ludzi twierdzi, że dom, w którym mieszkają jest nawiedzony przez jakąś straszną postać. Organizują więc monitoring, żeby zyskać dowody na to, co się dzieje ma tam miejsce, podczas, gdy śpią. Nagrania z monitoringu oraz własnej produkcji filmów wideo są zgromadzone w 99-minutowy, pełnometrażowy film fabularny. Okazuje się, że część śladu filmowego jest wręcz niewiarygodna, a interpretacja zaprezentowanych wydarzeń pozostawiona jest odbiorcom.
Paranormal Activity 2 - Szczęśliwa amerykańska rodzina Rayów, w której skład wchodzą: Daniel, jego córka z poprzedniego małżeństwa Ali, nowa żona Kristi i dwuletni synek Hunter wprowadzają się do spokojnego, przytulnego domu na przedmieściach. Ich szczęście nie trwa długo bowiem już drugiego dnia gdy rodzina spędza wspólne chwile w ogrodzie po powrocie do domu zastają w nim koszmarny bałagan. Myśląc, że to sprawka wandali, Daniel instaluje kamery w całym domu chcąc zapobiec tego typu zdarzeniom w przyszłości....
Paranormal Activity 3 - podobnie jak w dwóch pierwszych częściach w filmie występuje dużo grozy i strachu. No comments :

Post a Comment